ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade

39,98 zł

Minimalna ilość : 1

1-3 dni robocze

Opis

Zachwycająca świeca sojowa o cudownym zapachu Prosecco to idealny dodatek do domowego spa. Jej oryginalny aromat zachwyci każdą wielbicielkę zarówno Prosecco, jak i zapachowych świec. Rozpal świeczkę, weź kieliszek Prosecco i pozwól się odprężyć i zrelaksować po całym intensywnym dniu. Wspaniała świeca, która stworzy niepowtarzalny klimat w Twoim domu. 

Opis:

  • skład: naturalna ręcznie robiona świeca sojowa zamknięta w szklanym słoiczku w brązowym kolorze i z dopasowaną nakrętką, świeca posiada cudowny zapach Prosecco; na słoiczku znajduje się specjalna naklejka z dopasowaną grafiką oraz nazwą świecy; wysoka jakość świec - 100% handmade, wyprodukowane w Polsce z naturalnego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych

  • materiał: słoiczek: szkło, świeca: naturalny wosk sojowy

Jak poprawnie palić świecę:

  • Pierwsze palenie świecy powinno trwać do 3 godzin. Aby wydobyć mocniejszy zapach wosk powinien roztopić się na całej powierzchni. Przy kolejnym rozpaleniu przyciąć knot do ok. 0,5cm, jeżeli jest za długi lub zakrzywiony. Dzięki temu świeca sojowa pali się długo i spokojnie. Staraj się nie pozostawiać świecy w wilgotnych miejscach. 

Czas palenia świecy:

  • 120ml: 20-25h  

Wielkość:

  • wysokość: 6,3cm
  • średnica: 6,2cm
  • pojemność: 120ml

WAŻNE:

  • wysoka jakość świec - 100% handmade, wyprodukowane w Polsce z naturalnego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych (biodegradowalny, nietoksyczny, produkowany w 100% z soi wolnej od GMO - Certyfikat non-GMO), esencji zapachowych wolnych od parabenów, ekologicznych knotów z niebielonej bawełny

Zobacz również

Opinie

Napisz opinię

ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade

ŚWIECA sojowa Sparkle like Prosecco 100% Handmade

Zachwycająca świeca sojowa o cudownym zapachu Prosecco to idealny dodatek do domowego spa. Jej oryginalny aromat zachwyci każdą wielbicielkę zarówno Prosseco, jak i zapachowych świec. Rozpal świeczkę, weź kieliszek Prosseco i pozwól się odprężyć i zrelaksować po całym intensywnym dniu. Wspaniała świeca, która stworzy niepowtarzalny klimat w Twoim domu.