Kawa po turecku, irlandzku, a może klasyczne espresso? Dowiedz się, jakie właściwości zdrowotne ma kawa oraz który naród na świecie spożywa jej najwięcej. Zobacz najlepsze ciekawostki i przepisy na wyśmienitą kawę!

czytaj więcej ...

Jak parzyć herbatę? Czym jest angielska five o'clock tea? Jaką herbatę wykorzystać na rozgrzanie, a która pomoże przyspieszyć metabolizm? Odpowiedzi na te i inne pytania odnajdziesz w naszym artykule na temat jednego z najbardziej popularnych napojów na świecie!

czytaj więcej ...

Ekologiczny miód - naturalny zamiennik cukru. Do czego wykorzystać miód? Jakie właściwości mają naturalne miody smakowe? Przekonaj się samodzielnie!

czytaj więcej ...

Domowe SPA to wspaniały sposób na zrelaksowanie się po wymagającym dniu. Zadbaj o chwilę dla siebie i skorzystaj z naszych pomysłów na zabiegi, które łatwo i szybko można przygotować w domu.

czytaj więcej ...

Czy świece sojowe można palić nieprawidłowo? Jakie świece zapachowe wybrać? W naszym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o domowej aromaterapii świecami naturalnymi. Zobacz sam/a!

czytaj więcej ...

Witaj w sklepie internetowym KOKAwellness.pl! Znajdziesz tu wysokiej jakości produkty EKO, które mają pozytywny wpływ na ciało i umysł. Domowa aromaterapia czy piękne prezenty dla bliskich są na wyciągnięcie ręki!

czytaj więcej ...