ZAPAKUJ NA PREZENT

Jak efektownie zapakować prezent dla bliskiej osoby w elegancki, ale i ekologiczny sposób? Postaw na dodatki, które będą prezentować się niesamowicie! W naszej ofercie znajdziesz papiery prezentowe z delikatnymi motywami. Ciekawym wyborem są również lniane worki zarówno na wino jak i inne gadżety, które wspaniale wyglądają z różnymi dodatkami. Zrób niespodziankę i wręcz wybranej osobie cudowny prezent w pomysłowym opakowaniu. 

 • WOREK na wino lniany UNIWERSALNY WOREK na wino lniany UNIWERSALNY
  17,98 zł
  WOREK na wino lniany UNIWERSALNY

  Wspaniały lniany worek do eleganckiego zapakowania butelki wina dla bliskiej osoby. To zarówno ekologiczny i efektowny sposób, aby zrobić niespodziankę na każdą okazję. Wino zapakowane w tak naturalny worek z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. 

  17,98 zł
 • WOREK na prezent lniany 26x35cm WOREK na prezent lniany 26x35cm
  11,98 zł
  WOREK na prezent lniany 26x35cm

  Worek lniany doskonale sprawdza się do zapakowania prezentów dla bliskich. Jego naturalny wygląd prezentuje się bardzo oryginalnie i gustownie. Z pewnością prezent zapakowany w tak ekologiczny worek zachwyci każdego. 

  11,98 zł
 • PAPIER do pakowania prezentów złote liście i kropki MIX 2szt 0,7x2m BŁYSK PAPIER do pakowania prezentów złote liście i kropki MIX 2szt 0,7x2m BŁYSK
  21,98 zł
  PAPIER do pakowania prezentów złote liście i kropki MIX 2szt 0,7x2m BŁYSK

  Jak gustownie i elegancko zapakować prezent dla bliskiej osoby? Doskonałym rozwiązaniem jest papier ozdobny z wzorem złotych liści i kropeczek, dzięki czemu doskonale sprawdza się na każdą okazję. Papier pozwoli zapakować prezent w każdym kształcie i rozmiarze. 

  21,98 zł
 • TORBA papierowa z rączką 24x11x32cm TORBA papierowa z rączką 24x11x32cm
  4,98 zł
  TORBA papierowa z rączką 24x11x32cm

  Torba papierowa, dzięki której elegancko wręczysz prezent wybranej osobie i zadbasz o nasze środowisko. Torba w brązowym kolorze z nadrukiem sprawdzi się na każdą okazję. Z pewnością zachwyci każdego. 

  4,98 zł
 • PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Tajemniczy Ogród 70cmx2m PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Tajemniczy Ogród 70cmx2m
  7,98 zł
  PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Tajemniczy Ogród 70cmx2m

  Nie masz pomysłu na oryginalne zapakowanie prezentu dla bliskiej osoby? Doskonałym wyborem jest papier z botanicznym motywem na kraftowym tle, dzięki któremu zapakujesz prezent na każdą okazję. Możesz dołączyć do niego dekoracyjną wstążeczkę a efekt będzie jeszcze lepszy!

  7,98 zł
 • PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Kwiaty Vintage 70cmx2m PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Kwiaty Vintage 70cmx2m
  7,98 zł
  PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Kwiaty Vintage 70cmx2m

  Prezent dla bliskiej osoby powinien być przemyślany i oryginalny, ale także bardzo ważnym elementem jest opakowanie. Fantastyczny papier z motywem kwiatów na kraftowym tle wspaniale sprawdzi się na każdą okazję. Połączony z dekoracyjnymi wstążkami zachwyci obdarowaną osobę. 

  7,98 zł
 • PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Roślinność 70cmx2m PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Roślinność 70cmx2m
  7,98 zł
  PAPIER do pakowania prezentów KRAFT Roślinność 70cmx2m

  Papier do pakowania prezentów, który sprawdzi się na każdą okazję. Papier posiada elegancki motyw roślinności na kraftowym tle, dzięki czemu można wykorzystać go do prezentu dla kobiety, mężczyzny i innych bliskich osób. Papier pozwoli zapakować prezenty o każdym kształcie i rozmiarze.

  7,98 zł